Қазақстанда экотемалар бойынша мектеп оқушылары арасындағы республикалық байқаудың жеңімпаздары марапатталды

Күні: 13:45, 05-06-2020.

Астана. 5 маусым. ҚазТАГ - Қазақстанда экологиялық тақырыптағы мектеп оқушылары арасындағы республикалық байқаудың жеңімпаздары мен жүлдегерлері марапатталды, деп хабарлады ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің баспасөз қызметі.
«Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі Мағзұм Мирзағалиев Экологтар күні және Дүниежүзілік қоршаған ортаны қорғау күні экологиялық тақырыптағы суреттер, қолөнер және бейнелер республикалық конкурсының жеңімпаздары мен жүлдегерлерін атап өтті», - делінген жұмада.
Кафедра байқауы осы жылдың сәуір айында үш бағыт бойынша басталғанын еске салды: «Табиғатты және экологияны сақтау», «Жануарлар әлемін сақтау», «Қоқысты сұрыптау» бастауыш, орта және жоғары сынып оқушылары арасында.
«Бұл конкурс елде карантин кезеңінде, оқшаулану жағдайында жарияланды. Осыған қарамастан оқушылар конкурсқа белсенді қатысты, республиканың барлық аймақтарынан 2 мыңға жуық жұмыстар алынды. Дауыс беру нәтижелері бойынша 28 жеңімпаз және 10 үздік бейне анықталды », - делінген хабарламада.



«Табиғатты сақтау және экология» номинациясы бойынша:

Гран-при: Сисенғали Самира, 4-сынып, Атырау;

1-4 сыныптар:

І орын - Асан Берік, 2 сынып, Атырау,

II орын - Тілеубайқызы Кәусар, 8 жаста, Степногорск қ.

III орын - Болатқызы Гүлсезім, 3-сынып, Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы.

5-9 сыныптар:

І орын - Су Аделия Александровна, 9 сынып, Нұр-Сұлтан,

II орын - Тойымбетова Дариға, 15 жаста, Ақмола облысы, Ақмол ауылы,

III орын - Алмас Габидолла, 7-сынып, Атырау.

10-11 сыныптар:

I орын - Диас Бекмұрат, 16 жаста, Балқаш қаласы,

II орын - Короткова Дария, 15 жаста, Алматы,

III орын - Айназ Ерік, 15 жаста, Жамбыл облысы, Бурыл ауылы.



«Жануарлар әлемін сақтау» номинациясы бойынша:

1-4 сыныптар:

І орын - Қайырлықлы Дияс, 3 сынып, Ақмола облысы, Калининское ауылы,

II орын - Мальцева София, 7 жаста, Хромтау,

III орын - Шыныбай Айдана, 4 сынып.

5-9 сыныптар:

I орын - Демченко Яна, 14 жаста, Ақтөбе,

II орын - Ходжабаева Балнур, 9 сынып, Степногорск қаласы,

III орын - Кең Таисия, 6-сынып, Риддер қаласы.

10-11 сыныптар:

І орын - Козачук Лиана, 11 сынып, Ақмола облысы, Тарасова ауылы,

II орын - Анна Мицул, 18 жаста, Павлодар,

III орын - Ергалиева Диляра, 16 жаста, Павлодар қаласы.



«Қоқысты сұрыптау» номинациясы бойынша:

1-4 сыныптар:

І орын - Шишковская Яна, 3-сынып, Ақмола облысы, Новорыбинка ауылы,

II орын - Қанат Асылай Бахадурбекқызы, 4 сынып, Қызылорда қ.

III орын - Гали Дамелия, 4 сынып, Екібастұз қаласы.

5-9 сыныптар:

І орын - Жолдыбай Іңкәр, 7 сынып, Нұр-Сұлтан,

II орын - Байұзақ Мәдина Нұрболбатқызы, 7 сынып, Ақтөбе қаласы,

III орын - Әменова Жансая, 9 сынып, Қызылорда қаласы.

10-11 сыныптар:

І орын - Дүйсенбаева Камила Қанатқызы, 16 жаста, Макинск,

II орын - Айдана Мұратали, 16 жаста, Приозерск қаласы,

III орын - Мирзагаев Рамил, 10 сынып, Жамбыл облысы.



Бейнероликтер

Шорманов Арыстан, Нұр-Сұлтан,

Рыжова Олеся, Теміртау,

2 Ақмола облысы, Ақкөл қаласының № 2 орта мектебінің сыныбына

№15 балабақшасы Семей, Шығыс Қазақстан облысы,

Нуралиева Толғанай, Балқаш,

Камалова Турсынай, Ақмола облысы, Қызылжар ауылы,

Дамылова Аружан, Нұр-Сұлтан,

Уәлихан Нартай, Тараз,

Назар Каминский, Нұр-Сұлтан,

Биболат Лаула, Семей.


Жаңалықтармен бөлісу: